1 Şubat 2010 Pazartesi

Beauty of the day


Fotoğrafa bakıp hemen sonuçlara varmayın, heyecanlanmayın derim ben çünkü bu bebekler benim olmasa da artık kız kardeşim kadar yakın birinin dolabındalar, dolayısı ile ben mutluyum, sahibi de :)  Farklı tasarımı, yumuşak derisi, hafifliği ve rahatlığıyla Chloé Ashton botlar, kış sezonunun en alınası ayakkabılarından biri olmayı gerçekten hak ediyor,ben de bu güzelliği sizinle paylaşmazsam onlara haksızlık ederim diye düşündüm. Benim numaram olmadığı için, kredi kartımın son kırıntıları da bana kalmış oldu ancak Nişantaşı Beymen'de neredeyse her numarası bulunan Wang'in Hanne botlarını  outletten indirimli olarak almanın hayallerine şimdiden daldım bile :)

Don't jump to any conclusions with the photos because these babies aren't mine but one of my friend's, who is like a sister to me , so I'm happy and so does she :). Chloé Ashton boots deserved to be  named "shoe of the fall '09" by their different design, baby soft leather skin, lightness and comfort. I thought I'd do no justice to these beauties if I won't share these photos with you. They don't have my size so I got the last crumb of my credit card limit to myself but I started to dream about buying Wang's Hanne triple buckle boots in low price at Beymen's outlet since they got left a lot in many sizes :)

11 yorum:

MISSRED'S DIARY dedi ki...

Ben bunları değil Hanne botlarını beğendim. Bir de cadı ben bir şeyi alamamışsam bir daha da hiç rastlamıyorum ya da unutuyorum. Hiç pahalı diye almadığım bir şeyi indirimde ya da outlette bulabilmişliğim yoktur. Senin bu takipçiliğini ve bu konudaki şansını takdir ediyorum.

valeriesrainbow dedi ki...

Chloé Ashton botlarına bayılıyorum!
Görünce heyecanlandım bile.
İyi günlerde kullansın arkadaşın ne denilirki başka..ah evet kıskandım:)
Umarım sende Wang Hanne'i alabilirsin.

Z FASHION dedi ki...

Yayyyy çok güzeller! Güle güle kullansın, onun kombinii görürmüyüz ki acabaaa :)

alışverişkolik dedi ki...

Uuvaovv! Çok güzeller :) Güle güle kulan(s)ın :)

Itır dedi ki...

vala güle güle kullansın,tepe tepe giysin.:)
aylardır günün ayakkabısı olarak blogumda yer etmekte bu şaheseler..çıkarmaya elim gitmiyor:)kazara alsam herhalde başucuma filan koyarım.:)

Itır dedi ki...

vala güle güle kullansın,tepe tepe giysin.:)
aylardır günün ayakkabısı olarak blogumda yer etmekte bu şaheseler..çıkarmaya elim gitmiyor:)kazara alsam herhalde başucuma filan koyarım.:)

Ilgın dedi ki...

Yes yees go for the AWs, heyecandan ölürüm onları burada görseeeem:)))

MODA CADISI dedi ki...

Missred: Takip olmazsa olmaz ki, yani benim beğendiğim parçalar varsa en uygun şekilde almak için uğraşırım ve aklımdan çıkmazlar :)

Valerie: Bakalım :)

Z: IFW'e veya daha sonra giyerse burada paylaşırım tabi :)

Itır: :)

Ilgın: Senin için alacağım o botları :p :))

G dedi ki...

Arkadaşına kıskançlıklarımı ve sevgilerimi gönderiyorum :) güle güle giysin.

ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Süperler, iyi günlerde giysin arkadaşın. Arada bir sana da versin hehe :)

MODA CADISI dedi ki...

A.C: Ayak numaralarımız tutsa :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...