26 Kasım 2008 Çarşamba

Ashley Olsen ve Mango
İkisini pek bağdaştıramadınız biliyorum ama 20 Kasım'da açılan New York Mango mağazasının açılışına Ashley Olsen Penelope & Monica Cruz for Mango Limited Edition koleksiyonundan bir elbise ile katılınca artık bunun aksini düşünmek farz oldu. Ashley'nin tarzını yansıtan, drapeli, oversized elbise, YSL Tribute Two Platform ( Ah bu Tribute serileri !!) ayakkabılarla birleşince ortaya, minimal, modern ve hoş bir görüntü çıkmış. Sitede belden kemerle kullanılan bu elbisenin Ashley Olsen versiyonunu daha çok beğendim, sanırım 2 beden falan büyük alınca aynı etkiyi yakalamak mümkün olur, şimdi doğru bir süredir bir şey bulamadığım Mango'ya, eğer bu elbise var ise ve düşündüğüm gibi durursa bu durum değişebilir :)
TFS,Mangoshop

5 yorum:

rejimdeyiz :) dedi ki...

Ashley versiyonunu bende daha çok beğendim kesinlikle.

Z-Fashion dedi ki...

Cadiii bu konuyla cok alakasiz biliyorum kusuruma bakma ama merak ettim, hani instyle yazari senin yazini calmisti ya ne oldu birsey yaptinmi sen ?

shop-evil dedi ki...

mangoya baktım fakat yoktu gelicek fln dediler ama zaman vermediler. Gerçi buna çok benzer bi elbiseyi zarada daha geçen hafta gördüm hala varmıdır bilmiyorum :S

MODA CADISI dedi ki...

Z-fashion, konuyla ilgili bir sonuç alacağımı düşünmediğimden, burada yayınlamaktan başka bir şey yapmadım, ilgine teşekkürler.
Shop-evil bilgi için teşekkürler, haftasonu bakabilirim.

Z-Fashion dedi ki...

ben de baktim mangoya yeni urunler gelicegi zaman gelicekmis.. yaklasik bir haftaya gelir dediler bilginiz olun..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...