18 Nisan 2013 Perşembe

I Love Sale 3' ün hikayesi
Pazar sabahı 07:30'da evden bu bavullarla çıktığımı görenler çok uzaklara, çok uzun bir süre gittiğimi düşünmüştür eminim.  Oysa ki, benim rotam Karaköy Muhit'de yapılacak I Love Sale 3'tü :).

Kıyafetler, askılara asıldı, hazırlıklar yapıldı.I Love Sale gediklisi Paris, yine oradaydı :)


Günün başlangıcından sonuna, yüzümüzden gülümseme eksik olmadı. 


Saat 11:45 gibi tüm hazırlıklar tamamlanmış, her şey konuklarımız için hazırlanmıştı. 


Multitasking :)


Hazırlıklara yardımcı olan ekip ile bir hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı.


E tabi bir de ana kadronun fotosu olması lazımdı. Iconjane, Duygu Yegul ve Off Ne Giysem'le kalabalıktan önce, kameraya bir gülüş attık. 


I Love Sale 3'ün ilk ziyaretçileri


Bu sefer erkek standımızla da iddialıydık! Saatler ilerledikçe Muhit daha da kalabalıklaşmaya, ortam güzelleşmeye başladı.

Kabul etmeliyiz ki, hava istediğimiz gibi değildi ancak havaya rağmen gelenlerin ilgisi bizi çok mutlu etti.Okuyucularla sohbet edilip, fotoğraflar çekildi.


Pazar günü bahar I Love Sale 3'e Vesaire'nin rengarenk çiçekleri ile geldi.

Duygu ve ben The Plum'ın standındaki China Glaze ojelerden kapmayı ihmal etmedik. 


Akşamüstü soğuktan kedi gibi birbirimize sokulmaya başladık :). 
Bolluca Barınağı'ndaki minik canlar için de bir standımız vardı. Oradaki tüm satışlar ve bağışlar köpeciklere mama olarak geri dönecek.I Love Sale 3'e her yaştan katılım vardı. Bu minik ise şimdiden ojelerin değerini anlamış görünüyordu.

Tüm gün boyunca gelen kişilerden çok güzel tepkiler aldık. İstanbul'da yaşayan yabancılar, burada 2. el kıyafet bulmanın zorluğundan yakınırken, I Love Sale 3'ten fazlasıyla memnun olduklarını dile getirdiler. Bunları duydukça, içimiz ısındı, yüzümüz güldü. Bu arada ilk defa I Love Sale'den canlı yayın yapıldı, ortamı daha yakından görmek isteyenler hemen buraya.

Bir I Love Sale daha bitti. Öncelikle hazırlıklar sırasında yardımlarını esirgemeyenlere, ısının düşüklüğüne rağmen bizi ziyaret etme inceliğini gösteren herkese, yardımları ve mükemmel konukseverlikleri için Muhit'e teşekkür ederiz. Daha farklı ve gelişmeye devam eden  I Love Sale 4'te görüşmek üzere. :)

Daha fazla fotoğraf için buraya  ve buraya tıklayabilirsiniz.

6 yorum:

Gülşah Erol dedi ki...

Harika bir I Love Sale 3 oldu!Havanın azizliğinden dolayı kısa kalabildik ama benim için o günün bonusu seninle tanılmak oldu:)Ben şimdiden 4'ü heyecanla ve merakla bekliyorum!

Adsız dedi ki...

Bu etkinliğe gelip seninle tanışmayı çok istemiştim ama ne yazık ki engel çıktı, belki 4. sü kısmet olur...Görseller anlatıyo fazlasıyla ne kadar güzel geçtiğini, harika ! ,,,sevgiler

havziş dedi ki...

İstanbul'da yaşamadığım için bir kez daha kaderime küstüm :P i love sale'lerden yeni haberim oldu birini mutlaka yakalıycam.

Moda Cadısı dedi ki...

Gülşah: Aynı şekilde, geldiğiniz için teşekkürler :)
Adsız: Bekleyeceğim :)
Havziş: Bir dahakine inşallah :)

İdil İnal dedi ki...

İzmir'de ikinci el kıyafet bulmak o kadar zor ki hatta satan mağaza yok bile denebilir. I love sale 4 İzmir'de yapılsa hiç fena olmaz burda kıskançlıktan çatlıyorum! :)

Moda Cadısı dedi ki...

İdil: İstanbul'da da 2. el bulmak kolay değil. İzmir için daha önce de istek geldi ama bu tarz bir şeyi şehirlerarası yapmak bizi bayağı zorlar gibi görünüyor.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...