23 Nisan 2013 Salı

CamoSabah 06:15'te yataktan fırladık ve Maçka Parkı'na koştuk. Erken yapılan egzersizle güne başlamak, bana iyi geliyor. Saat 09:19'da bu postu yazabilmek ve daha günün başında olmak çok güzel. Bu aralar  beni heyecanlandıran, yeni bir şey üzerinde çalışıyorum. Teknik olarak beni biraz zorluyor ama işlemeye başladığında güzel bir şey olacağını söyleyebilirim. Sizlerin de hoşuna gideceğini umuyorum, haberlerimi bekleyin  ;) . 

We woke up 06:15 alarm and ran to Macka Park. I love starting the day with an early morning workout. It's 09:19, I'm writing this post and it's still the beginning of the day, isn't it great?? :) Lately, I'm working on something new which is really exciting for me. Technically it's a little bit tough but when it takes off, it would be great. Hopefully you also will like that too so wait for the news! ;)

Bu umarım kalın kışlık kıyafetlerle son postumdur, zira Nisan sonu yaklaşmasına rağmen havalar bir türlü ısınmıyor. Bu montu Christopher Kane'in, ağzımın suyunu akıtan bir sürü kamuflaj deseni parça içeren kış koleksiyonundan sonra, Zara indiriminde gördüm ve gelecek kış için şimdiden yatırım yaptm. ;)


I hope this is my last post with winter outfits . It's been almost end of April but the weather is not getting warm yet. I've seen this jacket on sale at Zara, right after I saw Christopher Kane's winter collection which has lots of drooling over camo pieces so I'm ready for next winter :).

Elbise / Dress: Tru Project
Üst / Top: American Apparel
Mont /Jacket: Zara
Botlar /Boots: French Connection
Çanta / Bag: Marc by Marc Jacobs
Kolye / Necklace: Topshop
Gözlük /Sunnies: Marni at H&M

Güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun! :) 

Fotolar / Photos by Iconjane 

3 yorum:

gulsinem dedi ki...

çok şık bir kombin olmuş.. özellikle siyah eteğne bayıldım..
sevgiler

Adsız dedi ki...

Fotoğrafların kalitesi çok arttı cadıcım, ilike it:)

Moda Cadısı dedi ki...

Gülsinem, Adsız:Çok çok teşekkürler :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...