12 Mart 2009 Perşembe

Gym Chic

Arkada küçük bir pencere spor yaparken de seksi görünmenizi sağlayacaktır.
A small cleavage at the back, keeps your sex appeal at the gym.

Jennifer Aniston looks toned and stylish, I like that look.
Jennifer Aniston formda ve iyi görünüyor, bu görünümü sevdim.


Yeni ayakkabı işbirliği New Balance-Nine West, bir kadın sadece yüksek topuklarla yaşayamaz değil mi? ( Belki Victoria Beckham :))

New shoe collaboration; New Balance for Nine West. A woman can not live only in heels, can she? ( Maybe Victoria Beckham can :) )


Jessica Biel'de aynı benim gibi!
Jessica Biel is just like me!

Renkleri ve kısa taytı sevdim, burda.

I like the colour combo and cropped leggings,here.

Fergie pembe esofman altı ile sevimli görünüyor, farklı renk seçimleri, sizi kalabalıklardan ayıracaktır.
Fergie looks cute in her pink sweat pants, unpredictable colors make you stand out from the crowds.

Fermuarlar ve taytlar çok gözde, bu trendy ve hoş bir seçim, burda.

Zippers and leggings are so trendy and they look nice, see here.

Tamam 7 aydır egzersiz yapmıyor olabilirim, kendimi gerçekten kötü hissediyorum, neden spor salonum kapandı ki? Kendime uygun bir yer bulamadım bir türlü ve yaz gelmek üzere :( Herkes benim gibi değil tabi ki, şanslı okurlarımızdan Oniomaniac 1 yıldan beri her gün spora gidiyormuş, ben her gün gidemiyordum, bravo diyorum kendisine :) Benim gym kıyafetlerim genelde rahat bir esofman altı, tişört bazen yoga pantolonları ve diz altı şortlardan oluşurdu. How I met your mother'ı seyredenleriniz var ise, hepsinin gyme üye olduğu bölümde, Robin'e yapılan lezbiyen gardiyan benzetmesini hatırlar mısınız? Hah işte ondan hallice idi :)) Neyse, Onio öyle değilmiş ve koşu bandı üzerinde nasıl şık görünebilirim diye bir soru sormuş. İtiraf etmeliyim ki zor konu, diğerlerine benzemiyor ama cadıya zor konu yoktur, yeterince araştırmamak vardır, ben de mesaiye kalıp bir şeyler buldum, yararı olacağını umarım. Biraz ünlülerin ne giydiğinden, biraz markalardan bazı fotografları spor yaparken nasıl daha iyi görünebilirimin yanıtını arayanlar için post ediyorum, bilinen Adidas, Nike Women, Puma.. gibi markaları koymaya gerek duymadım.Ayrıca, gymde ne giymelisiniz değil, tam tersi ne giymemelisinizi komik bir şekilde özetleyen şu yazı ile olaya farklı bir yönden bakmak istiyorum, uygulayınız. Yeri gelmişken, spor yaparken saçlarını açık bırakarak spor yapan uzun saçlı kızlara gıcık oluyorum, bir toplayın şu saçlarınız yaa, oh be söyledim işte :))

Ebay'de Lululemon
VSX Sport burda

Bebe Sport http://www.bebe.com/ ya da burdan.Ok, I haven't been hitting the gym for 7 months now and I feel terrible, why was my gym closed? I couldn't find any place that works for me and summer is about to come :( . Not everyone is like me, I have some lucky readers like Oniomaniac who hits the gym everyday over a year. I wasn't going everyday ( 3-4 times a week) so kudos to her! My gym style was consisted of loose sweatpants, casual tees, sometimes yoga pants and shorts under the knee. If there are some "How I met your mother fans "among you, maybe you'll remember the episode that all 4 of them, get a gym membership and they said Robin looks like a lesbian guardian while at the gym, it almost decribes my look :)) Anyways, Onio isn't like that and she asked me how she looks good even on the treadmill. It's a tough subject I must confess, not like the other ones but there is no tough subject for cadı, there is less research, I did spend some extra time and I found some ideas, I hope that helps. I'm posting some photos from the celeb looks and some brands for those who is looking for an answer how to be stylish at the gym, while doing that I didn't post common brands like Adidas, Nike Woman, Puma.. etc. In addition to that, I've found an funny article on what not to wear at the gym, it's a different view from what to wear so apply it. I would like to make a confession while we're at the subject : I hate the girls who had a long hair and wear their hair down at the gym, you're working-out for god's sake, just do a ponytail or something,now I am releived :)))

Lululemon at ebay
VSX Sport here
Bebe sport www.bebe.com or here.

Victorias Secret, Justjared,Fit Couture,Popsugar,TFS,WWW

7 yorum:

Itır Arayıcı dedi ki...

Ben de spor yaparken takıp takıştıran, pür makyaj yapan, bir de spor salonuna spor maksatlı gelmeyip,erkek peşinde koşan,spor hoccalarına yılışan, hatun kişilere gıcık oluyorum!Ne yapam:)))

Brajeshwari dedi ki...

lulemon benimde favorim..Turkiyede de acilsa keske...

MISSRED'S DIARY dedi ki...

Ben yeni şeyleri sporda giymeye kıyamam valla, spora giderken en rahat edebileceğim ve en eski t-shirt ve eşofman altımı giyer giderim, aksi halde zaten rahat hareket edemeyeceğimden spor işkenceye dönüşür, belim ve göğüs kısmım kapalı olmalı bir de.
Bu arada yukarıdaki seçimler çok hoşmuş özellikle ilk foto. ve deniz kenarındaki taytlı arkadaş:)))

oniomaniac dedi ki...

girl, thank you very much!!! you are much faster than f21 and you gave me cool ideas :) lululemon i have some pieces and bebe i have some other. i'll check VS online also. by the way, you are totally right about the girls with a full make up and wears their hair down... as an example we have girls swimming in tiny triangle pieces or monokinis in a gym pool :)

MODA CADISI dedi ki...

Itır: Gıcık olmakta sonuna kadar haklısın :)

Onio: I am, indeed :)) I think that's all in gym world and you already own most of the brands , VS has some nice pieces, sure you'll find some items there. Yuck, all that kind of girls are ridiciously funny, that's all:)

BAHAR KORÇAN dedi ki...

NEW BALANCE TEK GEÇERİM ÇOK RAHATLAR BOŞUNA AMERİKANIN EN RAHAT SPOR AYAKKABISI SEÇİLMEMİŞLER HEM TREND HEMDE REHAT
HAKKINI VERİYOR BENCE
TÜM GÜN AYAKTA OLANLAR İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPANLAR İÇİN
NİNE WEST AKILLI BİR İŞ BİRLİĞİ YAPMIŞ (N)DAYANILMAZ HAFİFLİĞİ DİYEBİLİRİZ KISACA SPOR İÇİN HOŞ RAHAT BİR TAYT RAHAT BİR ÜST MEVSİME GÖRE VE NEW BALANCE TAMAMDIR
SENDE BENCE KENDİNE BİR NEW BALANCE ADİN VE ŞIK KOMBİNLERLE TAMAMLA DERİM SEN İŞİNİ BİLİRSİN
SEVGİLER

ilyas şen dedi ki...

şimdi bu yazan kişi gerçekten bahar korçan mı?
!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...