22 Temmuz 2008 Salı

OH MY GOD KATIE !?!!Ne zamandır birilerini eleştirmiyordum burda, ama öyle bir fotoğraf gördüm ki, içimdeki canavarı uyandırdı.

Kahramanlarımız Hollywood'un en sevimli(!!!!) çiftlerinden Katie Holmes ve Tom Cruise ( Katie'nin yanında kendisi stil ikonu gibi kalmış, ona bir şey demeyeceğim bugün ). Katie Holmes 90'lı yılların hit dizisi Dawson's Creek'le ünlenmiş, canlandırdığı karakter de, kendisi de klasik bir komşu kızıydı. Daha sonra da çok ses getirmeyen bazı yapımlarda oynayıp, D sınıfı , sıradan bir tarzı olan yıldız adayı olarak hayatını devam ettirirken kendisine Tom Cruise piyangosu çıktı. Tom Cruise ile ani evliliğinden sonra , dikkatinizi çekiyorum her hangi bir film veya yeteneğiyle değil, birden A sınıfına terfi eden bu özünde köylü kızını Armani'nin ilham perisi (!!), Posh Spice'ın kankuşu olarak görmeye başladıktan sonra her şey birden değişti. Magazin dünyasında "diaper diva Suri" ( Bez divası veya bezli diva) olarak bilinen bir de çocuk dünyaya getirdikten sonra bu 20'li yaşlarının ortalarındaki kendi halinde kızcağız, birden 40 lı yaşlarındaki ablaları gibi giyinmeye, davranmaya hatta benim çok ilgimi çeken plajda Louboutin'in gökdelen topuklu sandaletleriyle dolaşmaya başladı. Lanvinler senin, Armaniler benim, yeni saç kesimleri derken ve ( Ee posh la dolaşmanın doğal sonucu olarak) delirmiş gibi para harcarken( yılların birikimi tabi), hep yeni bir şeyler arayan magazin dünyası onu, birden yeni stil ikonu ilan etmek gibi bir gaflette bulundu. Tommy Boy'un gücü altında ezilip, hiç bir varlık gösteremeyen, çok sevdiği oyunculuktan da uzak kalıp, tam bir ev hanımına dönüşen Kate'in, üstüne 5 beden büyük gelen bu stil ikonluğu kavramına da daha fazla tahammül edemediği gördüğünüz bu resimle kanıtlanmıştır. Giysilerini Amerika'da insanların evlerindeki fazlalıklardan kurtulmak için, evlerinin arka bahçelerinde yaptığı garage sale'den, ayakkabılarını da Rihanna'ın attıklarından almış gibi duran Tommy Girl, bu acaip birleşim yetmiyormuş gibi bol pantolonun paçalarını sanki 87 yılındaymışız gibi kıvırmasıyla, muhteşem görünümünün üzerine tüy dikmiştir. Süper trendy saç kesiminden eser kalmamamış saçları, bugünlerde beğenmediğim saçlarımın bana daha iyi görünmesine sebep olmuştur, teşekkürler Katie :))

4 yorum:

eLzaLiaDe dedi ki...

Iki kulturun arasinda sikismis olmali ki "beni fark etmeyin" diye bagiriyor.
Hirkasi da okul hirkalarina benziyor !

lale dedi ki...

cık cık cık görmemiş olayım.. her açıdan kabus gibi.
yanlız dikkatimi çeken bi nokta bu kız hiç tek başına ayakta duramıyomuş gibi kocası sürekli elini tutuyo. bunları el ele görmediğim ilk fotoğraf bu galiba...

Adsız dedi ki...

En son paçalarını da kıvırıp, boy aynasında kendini süzdükten sonra, "yess.." demiştir bir de...

Gufy

Flame dedi ki...

Yazık olmuş Tom'a yaaaa, taş gibi duruyor yanında :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...