1 Şubat 2013 Cuma

Orange zestYine bir cumaya ulaştık. Soğuk olmasına rağmen, özlediğimiz güneşe kavuştuk neyse ki. Havayı değerlendirerek, sabah Maçka Parkı'nda biraz koştum, iyi geldi. Edilecek telefonlar bir bir biterken, akşama kızlarla buluşmak için de sabırsızlanıyorum.


Son zamanlarda evle ilgili koşturur durumda olmaktan etek, elbise giymeyi neredeyse unutmuştum. Dün havanın soğuk olmasına aldırış etmeden, henüz elimin hiç  değmediği bu eteği giydim. Naturel ve gri tonlara biraz çiçek, bir ölçek de renk ekleyerek ruh halime enerji kattım.   

Finally the friday is here. Sun is shining although it's a bit cold. I've run at Macka Park today and it felt good under the sunshine. While I'm finishing all my duty phone calls during the day, I also can't wait to meet with my girls tonight.

I always run errands lately, I almost  forget  wearing skirts and dresses. Yesterday, despite the very cold weather, I wore this skirt which sits in the cupboard with its tag on. I added some flower pattern and a dash of a color to uplift my mood.Etek/Skirt: Mybestfriends
Gömlek (Yeni)/ Shirt(New) : H&M
Kazak/Sweater: Zara Man
Palto/ Coat: Sandro
Çizme/ Boots: Marni
Çanta/ Bag: LV
Kolye/Necklace: Urban  Outfitters
Gözlük (Yeni))/ Sunnies(New): Gianfranco Ferre


Fotoğraflar /Photos by Offnegiysem

2 yorum:

fashion doctor dedi ki...

so stylish! great.xoxo

Adsız dedi ki...


Eteğe bayıldım, çok yakışmış,,sevgiler..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...