14 Şubat 2013 Perşembe

Kulahta Bit Pazarı 2
 2. el pazarları, vintage alışveriş, bit pazarları bu bloga ve bana hiç yabancı değil bildiğiniz gibi.  Geçtiğimiz pazar ,yine bu kültürün uzantısı olan Kulahta Bit Pazarı etkinliği Karaköy Kulüp Kulah'ta yapıldı. Tabe Kıyamet, C79, Kağıttan Şeyler, Özz D'sign gibi markaların yanı sıra, 2. el oyuncak ve parçaları da bulacağınız standların aralarında gezmesi keyifli oldu.
Elif Domaniç'in Harness denilen aksesuarları standlar arasında hemen göze çarpıyordu.Pikachu'nun sattığı patates salatalarından, henüz kahvaltı ettiğimiz için tadamadık.Kusura bakma Pikachu!
Naturanaturata orada tanıştığımız farklı markalardandı. Denizden elde edilen tamemen doğal parçalar , işlenerek ilginç aksesuarlar haline dönüştürülmüştü. O kadar beğendik ki, hemen bir tanesini İskoçya'ya, sevgilimin ailesine göndermek üzere satın aldık.

Çıkışta Duygu ve ben Tabe Kıyamet'ten aldığımız gözlüklerimizle boy gösterirken, Iconjane'in Miu Miu'ları göz kamaştırıyordu. :)

Postu bitirmeden bizden de küçük bir haber vermek istiyorum. En sevdiğimiz aktivite I Love Sale, kısa bir süre sonra 3. kez tekrar kapılarını açacak. Detayları her zamanki  gibi yine buradan takip edebilirsiniz.

Kıyafet postu da daha sonra burada olacak, şimdi Sevgililer Günü'üze kaldığınız yerden devam edin :).

Sevgiler!

3 yorum:

zeynep kul dedi ki...

nerde bu pazar:)

Demir dedi ki...

merhaba blogunuzu çok beğeniyorum ve takip ediyorum. bende yeni bir blog yapma uğraşındayım bloggerları bir araya getirmeye ve büyütmeye çalışacağım. Sizin deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi blog yazarlarına aktarmak istiyorum. blogumda paylaşım yapsanız yada benimle iletişimde bulunsanız sizinle bi söyleşi yapsak bende blogumda övgüyle bahsetsem http://modacadisi.blogspot.com yazarından diye umarım ilgilenirsiniz.

Moda Cadısı dedi ki...

Zeynep: Karaköy'de Kulüp Kulah'ta yapıldı ama devamlı olan bir şey değil maalesef.
Demir: Teşekkürler, soruları modacadisi@gmail.com a gönderiren cevaplarım. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...