24 Ocak 2010 Pazar

The cure of cold, stay-in weekendNeredeyse evden çıkılmadan geçirilen, soğuk, karlı bir hafta sonunun tedavisi kitaplar ve kırmızı şarap :).

is books and red wine :).

8 yorum:

seda dedi ki...

heyyyy! bringint home the birkin mi? ben de okumak istiyorum onu!:))

Ilgın dedi ki...

Şuan okumakta olduğum ve sırada bekleyen bir kitabımı bitirdikten sonra bende okumak istiyorum Bringing Home the Birkin'i:) Çok eğlenceli değil mi:))?

alışverişkolik dedi ki...

Şuan okuduğum kitabımı bitirir bitirmez ben de okumak istiyorum B.H. The B.'i ! :)

Ben de market hariç hiç dışarı çıkmadım.Nescafe,mocha,kırmızı şarap,kitaplarım ve dvd arkadaş oldu banaaa! Karlı havayı kovmak istiyorum!!! :(

Güneşli günler dileğiylee..

Itır dedi ki...

Bana çok iyi geldi böyle tembel teneke gibi evde takılmak.:)Bi de benim oturduğum semte yoğun kar olduğundan,karda yürümek,oynamak ,şaçma sapan resim çekmek,karlarda yuvarlanmak keyifli geldi.

Adsız dedi ki...

rachel zoe sucks. kadın çok fena bi' sey zaten. kate moss güzel.
birkin çok çok harika. daha sonra bikaç yıl önce sabahta tonelloyla yapılan roportajı okumanı öneririm.
http://arsiv.sabah.com.tr/2008/05/04/pz/haber,B43010A2CCD94220BA31487A813B7B6E.html

Y.

PINKSUGARR dedi ki...

İngilizce'yi işte bu yüzden çok iyi bilmek istiyorum ! :)

MODA CADISI dedi ki...

Seda: Bitirince ödünç vereyim ancak son zamanlardaki kitap okuma hızımla sürerse aylar alabilir :)

Ilgın: Cuma günü elime geçti henüz başlayamadım, öyle olduğunu düşünüyorum :)

Itır:Bir süre iyi geliyor da sonra daralıp kendini dışarı atıyorsun, dün bizim attığımız gibi ama bugün deseler çıkmak istemezdim konu işe gelmek olunca olay değişiyor :)

Y: Zoe pek çok insana göre tarzıyla, tavrıyla.. itici ve abartılı, hatta evde erkek arkadaşım onun abartılı konusmasını taklit edip beni sinir etmeye çalışıyor, ben ilk başlarda gülüyorum ama çok yapınca kızıyorum, kadına bayıldığımdan değil, sinirime dokunduğundan :) Yalnız bence Zoe ile ilgili şöyle bir durum var ki, sevilse de sevilmese de, kimi bulunduğu yeri hakettiğini düşünse de, düşünmese de, ben yaptıkları, konumu ile ilgileniyorum çünkü stylistlik yaparak bu kadar ciddi bir üne ve paraya kavuşan bir insan bir şeyleri bir yerde doğru yapmış olmalı ve bence saygıyı ve merakımı o manada hak ediyor.Ha bir de kitap amazonda 6.90 usdlik fiyatı ile indirimde olunca, neden olmasın oldum :)
Tonello roportajını okumuştum, zaten ilk olarak kitaptan o şekilde haberdar olmuştum ancak almam uzun sürdü, teşekkürler :)

Pinksugarr: Kaynaklara ulaşmak ve anlamak bakımından oldukça gerekli ;)

seda dedi ki...

zoe için sölediklerini ben de aynı şekilde düşünüyorum. okunmaya, bakılmaya değer. ama ben de çook takdir etmiyorum tabi. aynı dediin gibi. bu arada ödnç verme teklifin için teşekkürler, ama ben de bu ara korkunç yavaş bir kitap okuruyum:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...