27 Aralık 2010 Pazartesi

Not just another manic monday


2010'un son pazartesisinden merhabalar.  Kokoon'dan pazartesi günü seçtiğim bu kıyafet, sanırım tümü içerisinde en fazla sevdiğim. Romantik bluzun ( Ki kendisi ilk giydiğim elbiseyle aynı omuz ve kol detaylarına sahip), deri görünümlü dar pantolonla birleştirilmesi, zıtlıklarıyla yumuşak ve feminen, gündüzden geceye devam etmek için de oldukça uygun, mesela bu akşam olacak bir ofis partisine bu kıyafetle, kesinlikle gözüm kapalı giderdim. Favorilerden bahsetmişken, 55 farklı grubu içeren Archie Grand defterlerden en beğendiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum:  "Fashionistas I met and liked" ve "designers I met and liked", siz de favorinizi buradan seçip, bana söyler misiniz?

Hi to everyone from last Monday of 2010. Today's outfit from Kokoon, I guess one of my favorites among all. Pairing this romantic blouse ( It has the same details like the dress on the first day) with leather like pants, creates soft and feminine look with all the contrasts.It's also very suitable going from day to night. For example if I had a office party tonight, I'd definitely attend it with this outfit without no hesitation. Speaking of the favorites, I'd like to tell you about my favoite Archie Grand notebooks from 55 different groups they have: They are "Fashionistas I met and liked" ve "designers I met and liked" . Since you know my two favorites, take a look at here and tell me yours.

Üst  (Sonbahar '10)  / Top ( Fall '10) : Kokoon
Pantolon / Pants: Topshop
Ayakkabılar / Shoes: Gucci

8 yorum:

Lady DeCupcake dedi ki...

Pembe rengiyle ve adıyla beni benden alan; Shopaholics I met and liked, kesinliklee!!

Bu arada keşke fotoğrafları birde normal ve büyük haliyle görebilsek..

MODA CADISI dedi ki...

Güzel seçim,foto eklendi :)

shoe devotee dedi ki...

Love the shoes. :)

kuvvetli dedi ki...

pazatesinin aksine güzel bir kombinasyon olmus .. güzel seçim ..

ginger's bazaar dedi ki...

HUSBANDS I HAD AND LIKED :)

ruru dedi ki...

guzel bi kombin as usual..:)) ama elde ve ayakta farklı renk ojeler dikkatimizden kaçmadı..

MODA CADISI dedi ki...

Ginger: Hhaha kaç tane olabilir ki? :))
Ruru: Teşekkürler, ben bazen öyle farklı seviyorum,mesela ayaklar canlı, eller daha naturel bir renk,burada öyle değil tabi ama :)

Moda(e)rator~ Moda olan Herşey Kontrol Altında dedi ki...

evet evet bu da cadı'dır dıyecegım kombinasyonlardan sevdimm

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...