15 Temmuz 2009 Çarşamba

I kissed a girl, I liked it
Geçen hafta Braun Silk-epil'in katkılarıyla ( Bu arada teşekkürler Süleyman ve Braun ekibi :) ) sunulan Katy Perry konserine gittik,karşı tarafta olduğu için benim için farklı bir gündü . Konser Fenerbahçe'de True Blue denen yerdeydi, içeri girdiğimizde kalabalığın çoğunluğunun anneleriyle gelmiş 15 yaşındaki kızlar olduğunu görünce kendimizi veteran hissettik :). Katy çıkmadan önde twitterından süslü kıyafetlerinin gümrüğe takıldığını, korktuğunun başına geldiğini ve soyunma odasının bir tekne olduğunu yazdığı için ben de olayı yakınen takip ettim. Neyse, Katy sahneye diğer şovlarına baktığımızda daha sıradan bir kıyafetle çıktı, çizgili mini bir elbise ve sarı zımbalı kemerle tüm konseri bitirdi. Seyirciyle iletişimi fena değildi, sesi diğer izlediğim canlı performanslarına göre daha iyiydi ama öyle siz de iz bırakan konserlerden değildi. Ben de sıcak hava ve rahatlığın üzerimde yansıması olarak düşünebileceğimiz yine şortlu bir kıyafet seçtim, bu ara bu çanta ve sandaletler en favori parçalarım oldu.
Şort -yelek (yeni): Zara- Tişört: Gap - Çanta: Barcelona'dan - Yüzükler ve bileklik: Beyoğlu mağazaları-Kolye: H&M -Ayakkabılar: Nine West
Last week we went to Katy Perry's concert which Braun Silk-epil was one of the sponsors. ( I really wanna thank to Süleyman and Braun Team) It was different for me because it's been held on the Asia side in a place called True Blue. When we got in, we felt very senior because the crowd was almost consisted of 15 year old girls with their parents. Before we saw Katy on stage, I learned that her fancy clothes stucked with customs and this was her biggest nightmare came true and she'll use a boat as backstage :). She came with a striped mini dress and a yellow studded belt, which were simpler than her other concert outfits. Her interaction with the crowd was ok, her voice seemed better than other live shows but it was one of the concerts that left no sign on you. Again, I chose an outfit with shorts because it was too hot and I wanted to feel comfortable, these shoes and this bag are my latest favorites.
Shorts and vest( New): Zara - Tee: Gap - Bag: From Barcelona - Rings and cuff: From local shops - Necklace: H&M-Shoes: Nine West

15 yorum:

medusa dedi ki...

yaz sıcağında böyle rahat kıyafetlere bayılıyorum ,acilen böyle bi sandalet almalıyım .

MISSRED'S DIARY dedi ki...

bu konsere gitmeyi çok istemiştim ama kısmet olmadı:((

tuguna dedi ki...

Sade ve rahat sevdim ben:)

Pınar dedi ki...

çok tatlı olmuşsun cadı ama bir konuda takık olduğum için sende de gözüme battı. tshirtten şortun belli olması biraz bozmuş gibi geldi. sandaletler çok cici bende olsa aynen ayağımdan çıkarmazdım.

Fashioncholic Girl dedi ki...

ben de çok isterdim katy ve placebo konserine gitmeyi ama ankaradayım :P

ama konserde giyilebilcek en şık ve rahat şeyleri giymişsin cadı ;)

Fashioncholic Girl dedi ki...

bu arada ben de 15.im ama konserlere annemle gitmiyorum :D

tugba dedi ki...

cadıcım dün yeleğinin aynısından görmüş ve çok beğenmiştim ama alıp almamakta çekindim acaba nasıl kombinlenir ki buuu? diye şuan karar verdim en kısa zamanda alıp böyle bir kombin deniycem. birde beyaz jeanle de güzel olur bu kombin diye düşündüm)

Alışveriş Cini dedi ki...

Kat Perry'nin I kissed a girl şarkısı çok eğlenceli bir şarkı. Tam da dün gece birçok defa onu dinlemişken postunda başlığı görünce ufak bir şaşkınlık yaşadım :)

Adsız dedi ki...

ama neden bu kadar kötü giyindin ki.rahat olmakla paspal olmak arasında fark var bence

MODA CADISI dedi ki...

Medusa,tuguna: Sağolun
Missred: Eğlenceliydi ama çok üzülecek bir şey kaçırmadın.

Pınar: Yarı şeffaf tişörtleri seviyorum, beni o görüntü rahatsız etmiyor ama seni etmesini anlayabiliyorum.

F.G: Alınma :)) Belki de içki-sigara satıldığı için belli bir yasın altındakilerin velisinin de gelmedi gerekiyordu, emin değilim :).

Tuğba:Güzel yelek, beyaz jeanle denemek lazım herşey çok açık olunca görüntüden emin olamadım :).

A.C: Evet ben de eğlenceli olur düşüncesiyle gittim zaten, ben hissettim onu dinlediğini :p

Adsız: Aradaki fark olayına katılıyorum ama benim paspal tarafta olduğum yorumuna pek katılmıyorum, düşüncelerimiz o konuda farklı.

Fashioncholic Girl dedi ki...

yok cnm alnmam :D en son duman konserine gittim // en öne yakındık ama tam diildik // pogo yaptılar ban de o an ark.ların elini tutup en öne koşmaya başladım :D çok eğlenceliydi :D (gerçi içip soyunmaya başlıyan çoktu :p )

ama eminim katy daha güzeldir :)

sibelinsu dedi ki...

yeleğin ve sandaletlerin çok güzel görünüyor..:)

MODA CADISI dedi ki...

F.G: Katy daha sakindi :)

Sibel: Teşekkürler:)

inmyplace dedi ki...

Bende konserdeydim, malesef organizasyonu ve ortamı beğendiğimi söylemiycem. ortaokula giden çocuklar içki ve sigarayla ortalıkta dolaşıyordu onların velileri nerdeydi merak ediyorum:( neyse yinede katy i izlemek güzeldi. birde bedük in biara az kaldı demeside komikti. buarada kıyafetin konser için gayet rahat ve şık olmuş

MODA CADISI dedi ki...

Evet gerçekten garip bir ortamdı, ben Bedük'ü ilk kez canlı dinledim ama çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim,Katy'de fena değildi özellikle malum şarkıda ve Hot'n Cold'da ben bayağı zıpladım :) Tesekkürler.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...