15 Mart 2011 Salı

Rodarte x Opening Ceremony 2011


Görünen o ki marka işbirliklerinde artık tek bir cool marka yeterli olmuyor, bunun en son kanıtı Rodarte'nin Opening Ceremony ile yaptığı koleksiyon oldu. Botlar, deri parçalar ve etekler oldukça baştan çıkartıcı görünürken, 750 dolarlık etiketiyle botlar yine bizim dolabımızdan çok hayallerimizde  kalacakmış gibi görünüyor.

It looks like one cool brand is not enough for fashion collaborations anymore and here is a great example of that Rodarte for Opening Ceremony 2011 collection. Boots, leather pieces and skirts seem very tempting but with a 750 $ price tag, it's inevitable that the pieces will be in my dreams rathen than our closets.


Fashionising,Zimbio

6 yorum:

Trendydolap dedi ki...

Openning Ceremony'e ulaşmak zor belki ama tarzına uygun Topshop ve Urban Outfitters'da oldukça tatmin edici markalar...

http://trendydolap.blogspot.com/

beautyjinn dedi ki...

Bu markayı hiç duymamıştım ama güzel kıafetler dediğin gibi fiyatlar uçuk ulaşması zor.Zara,mango,topshop bizi şimdilik idare ediyor :)
http://modaheryerde.blogspot.com/
2. el kıyafetlerime bakmak isteyenleri bekliyorum.

neslie dedi ki...

Aww..I absolutely love Opening Ceremony! NYC'ye her gittigimde butikte en az 2 saat gecirmezsem rahat edemiyorum..Chloe Sevigny koleksiyonundan aldigim 50's tarzi elbisem buradan aldigim one&only'm ;)

Nameless dedi ki...

resimler cok hos 70ler havası cok guzel verilmiiş (:

banurose dedi ki...

rodarte'ye bayilirim cook yaraticidir bu kizlar..belki bir gun benim de olur :))

MODA CADISI dedi ki...

Trendydolap: UO'da Tr'den pek ulaşılabilir değil :(

Neslie: Şanslı seni :)
Banu: Rodarte beni ilk başlarda bir cezbetmişti ama onumuzdeki kış koleksiyonunu da gördükten sonra falan bir süredir ilgim yerlerde.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...