1 Eylül 2010 Çarşamba

Floppy hats

Bugün takvimin eylül ayını göstermesiyle, hava da birden değişti ama buna sevindiğimi söylemem sanırım yalandan başka bir şey olmaz. Bir süredir  aklımda Barcelona American Apparel mağazasında depodan buldurup aldığım geniş kenarlı yün karışımlı gri şapka ile ilgili post yapmak vardı (Yaklaşık bir 2 aydır :) ). İklimin serince olduğu yerlerde yaz mevsiminde giyilen bu tür şapkaları, buradaki 30lu derecelerde takmak mümkün olmadıysa da, zamanının geldiğini bugunden görebiliyorum. İşte şimdi, ben bu şapkayı nasıl kullanırım fikrinden yola çıkarak, belki bazılarınızın dolabında köşelerde duran bu güzel aksesuarları hayata geçirmeniz için bir araya getirdiğim fotoğrafları paylaşacağım. Sonbahardan itibaren oldukça sık görmeye başlayacağımız çeşitli şapkaların içinden,ben de en kısa zamanda kendi versiyonumla burada olmayı umuyorum, bu arada sizin böyle şapkalarınız var mı ve nasıl kullanıyorsunuz diye bir soru ortaya atıp huzurlarınızdan şimdilik çekiliyorum.


Bridget Bardot geniş kenarlı sapkası olmadan düşünülemez. / You can't imagine Bridget bardot without the floppy hat.


The month of September hit the calenders today and so does colder weather, which I'm not happy about. I've been thinking about to prepare a post  ( Ehrrm about 2 months) about the gray floppy hat that I bought from American Apparel in Barcelona . In colder climates people can wear those hats in summer, however it wasn't easy to do that in our country when the temprature was about 32 degrees. Today, I'd like to make post about how to wear these hats and hope that my version will be here soon since many kind of hats will be around in autumn. By the way, do you have these kind of hats and how do you use them?


Tfs,Froufrou,thecherryblossomgirl,5inchandup,songofstyle,wildfox,lookbooknu

4 yorum:

My Republic of Fashion dedi ki...

Fantastic floppy hats. :)SarahD

Fashioncholic Girl dedi ki...

ağustosun başlarında ben de istanbuldan kahverengi yün bi floppy hat almıştım , sabırsızlanıyorum kışın onu kullanmak için
ama hani hiç takmama gibi bi şansım olsa havalardan dolayı daha bi tercihim olurdu :D

vintage peony dedi ki...

Epey iddiali ama eminim sen çok güzel yakıştırıp kombinlersin Cadı. :)

*STYLEBOOM* dedi ki...

bende boyle genis sapkalardan bir dolu var bayiliyorumda ama bunlari guzel saklamak icin sapka kutusu cok aradim bulamadim:/ bugun yagmura inat takiciim canim cekti:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...