29 Temmuz 2010 Perşembe

Jean D'art by Ozlem Suer

Dun akşam sıkıcı bir iş gununun ardından, bir süredir kulağımıza çalınan Ozlem Suer ve pek çok unlu jean markasına denim kumaşı sağlayan Bossa'nın iş birliği ile oluşan bir koleksiyonu yakından inceledik. İsmi Jean D'art.  Nişantaşı'ında bir vaha sayılabilecek Ozlem Suer House'da gerçekleştirilen tanıtımda, dolaplarımızın vazgeçilmezi jeanler bu sefer Özlem Süer'in penceresinden yorumlanmış. 25 parçadan oluşan koleksiyonda, farklı yıkamada elbiseler, çok hafif kumaşlardan salvar tarzı ve dar kesim pantolonlar, yüksek belli şortlar, yelekler bulunuyor. Her birinden sınırlı sayıda üretilen parçalar, sadece ve sadece tasarımcının kendi atölye butiğinde satılacak.

After boring office hours, yesterday evening we had a chance to view a new collaboration between Ozlem Suer and very well known denim fabric producer Bossa, which we have been hearing about quiet some time. Event was at Ozlem Suer House which could be considered as an oasis in Nisantası. This time the denim was interpreted by Ozlem Suer and 25 pieces of collection was consisted of dresses with different washes, very light weight harem and snugfit trousers, high waisted shorts and vests.Every piece was limited edition and only can be found at Ozlem Suer's atelier boutique.Ziyaretim sırasında sevgili Bayanmor bana oldukça yardımcı oldu, teşekkürler :) / During my visit dear Bayanmor was helped me a lot, thanks :)Mavi macaronların cazibesine Iconjane de kapıldı. / Iconjane was enchanted by the blue macaroons.Elbisemle uyumlu makaronlar, hmm hem stil sahibi, hem de leziz :) / Macaroons were complimenting my blue dress they were both stylish and yummy :)


Konuklara jean şort ve kemer hediye edildi / The guests were given either jean shorts or belts as presents.Elbise / Dress: Atmosphere
Ayakkabı /Shoes: Aldo
Çanta / Clutch: Vintage YSL
Bileklik(Yeni) ve yüzükler / Cuff (New) and rings: H&M

6 yorum:

Adsız dedi ki...

o fırfırlı mini kot elbiseyi istiyoruumm :))

Bayan Mor dedi ki...

hiç birşey değil moda cadısı :) çok güzel bir akşamdı..

sincity dedi ki...

Hande Yener'in "Laleli'de Bir Rus" isimli kıyafetiyle boy gösterdiği gecede makaronlar su gibi aktı diyebilir miyiz o vakit?
:)
(ısrarla bakınız; sağ baştan yedinci fotonun kıyısı)

STİL SAHİBİ BAYANLAR dedi ki...

çok şık olmuşsun ve farkın göze çarpıyor, omuz detaylı kot elbiseler şahane:))

Adsız dedi ki...

Elbise çok yaşlı işideğilmi,olmamış yine

MODA CADISI dedi ki...

Adsız: Hemen Özlem Süer House'a o zaman :)

Sincity: :)) Sarışın diye neden öyle etiketliyorsun hemen, makaronlar sular seller gibi aktı hahahha...

S.S.B: Teşekkürler :)

Adsız: Hanım hanımcık belki ama yaşlı işi bu elbise için kullanılabilecek en son sıfatlardan biri bence :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...